Jedinečné maso,
Jedinečný steak...
Scroll down
Restaurace
Kvalitní suroviny a ojedinělá technologie přípravy masa, dvě základní věci, které nám přinesly úspěch v gastronomickém světě. V příjemném prostředí restaurace, v letních měsících na terase přímo u jezírka v Mlýnské strouze v Plzni, ochutnejte naše speciality.

 

 

Rodina Silovských, Angus Plzeň

Rezervace Reservation

MASO ANGUS

Aberdeen Angus
je masné plemeno skotu pocházející původně ze severovýchodního Skotska, kde bylo vyšlechtěno již v 18. století. Toto plemeno je geneticky bezrohé, plášťově černé barvy. V posledních letech se stává velmi populární červená barva - red Angus.

Maso mladých býků tohoto plemene patří mezi nejchutnější steaková masa pro svou specifickou chuť a výrazné mramorování. Je křehké, šťavnaté a voňavé. Ochutnejte.

Naším cílem je úspěšný
odchov plemenných zvířat.

KLUB
STEAK
FRIENDS

Zaregistrujte se pomocí formuláře a staňte se členy Klubu steak friends. Z každé vaší útraty vám bude přičten na kartu cca 8% bonus.

Po nasbírání kreditu z těchto bonusů, můžete následně zaplatit váš účet. Karta je platná i v druhé provozovně Angus grill Restaurantu Kajetánka, v Sedláčkově ul. 2 v Plzni.

 

Staňte se členy klubu
DÁRKOVÁ
POUKÁZKA

Udělejte radost svým rodičům, přátelům nebo vašim klientům a věnujte jim jako dárek k narozeninám, k vánocům a dalším příležitostem tuto dárkovou poukázku plnou gastronomických zážitků.

Poukázku je možné zaslat na dobírku, nebo převodem na účet (9292971001/5500) a to přes formulář, nebo zakoupit přímo v restauraci Angus Steak House v Plzni v Pražské ul. 23, kde vám ji na místě personál vyplní a určíte si sami částku hodnoty poukázky.

Objednat poukaz

BLOG

11.07.2018

Pro všechny milovníky burgerů máme skvělou zprávu!

Brzy se můžete těšit na další přírůstek do rodiny Angus restaurací, a to přímo v centru Plzně.

Na podzim budeme otevírat Angus Burger Bistro s farmářským prodejem v Pražské ul., kde si budete moci nejen vychutnat burgery z kvalitního hovězího masa, ale také si s sebou domů můžete odnést balíček našich v&ya...

Celý článek
09.07.2018

V srpnu můžete náš tým potkat na Zemi Živitelce. 23. - 28. srpna 2018

Po loňské premiéře, která se velmi vydařila, jsme se rozhodli opět se zúčastnit a vyjet za hranice Plzně.

Celých šest dní budeme zajišťovat občerstvení v sektoru plemenných býků. Ti z vás, kteří se na výstavu chystají, se můžou těšit na grilované steaky, domácí uzeniny a dalš&iac...

Celý článek
07.05.2018

V Nové Vsi u Nepomuka proběhl v květnu už 8. ročník dražby plemenných býků farmy Šumavský Angus.

Dražilo se 24 býků a jalovic.

Vybraná zvířata byla postavena před komisi, která na základě několika různých faktorů bodově ohodnotila jednotlivé býky a jalovice.

Pak proběhla samotná dražba, kde si každý chovatel mohl vybrat býka podle svých preferencí.

Scroll to top
Angus logo